Back to the list

Eljött a nagy nap


2018. szeptember 3-án kicsik és nagyok nagy örömére megtartottuk az első évnyitónkat. Felemelő volt látni a csillogó szemeket, ahogy büszkén ismerkednek a könyveikkel és előveszik a kincseiket a gondosan összekészített tolltartókból. Rajzoltak, színeztek méhecskéket, melyek berepültek a kaptárba, minthogyan ők is beköltöztek az iskolába. Virágokat ültettek, melyekkel az iskolaudvart díszítették és amely arra is utalás, hogy minden kisgyermeknek kívánjuk, hogy találja meg a helyét, az iskolában gyökeret ereszthessen és fejlődésnek indulhasson. Családias környezetben köszöntöttük támogatóinkat, segítőinket és a szülőket. Mindenkinek nagyon köszönjük a bizalmat és támogatást! Kívánunk vidám tanévet tanulóinknak, szüleiknek és pedagógusainknak!

További fotók itt és itt.